نتایج جستجو برای عبارت :

مجموعه 30 والپیپر انتزاعی حیوانات Abstract Animal Wallpaper

در این مجموعه تعداد 30 عدد والپیپر انتزاعی حیوانات بسیار زیبا با کیفیت بالا HD برای شما آماده کرده ایم که می توانید از این تصاویر زیبا برای استفاده در تصاویر پس زمینه ویندوز نیز استفاده کنید.
برای دانلود این مجموعه از نایس دانلود به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
یه نفر تو زندگیم هست که از فکر نبودنش غرق وحشت میشم...
یکی هست که به خاطرش از دنیا میگذرم...
یکی هست که...بهش اعتماد دارم...

خوشحالم که این یه نفرو پیدا کردم...کسی که لبخند زدنو بهم یاد داد...
بهم فهموند قدرت واقعی چیه...
باعث شد بفهمم هنوزم ترسو ام...

و از همه مهم تر...
کسی که
"تنها ساکن قلبمه"
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستن ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم
جوجه تیغی پستانداری کوچیک در خانواده ی خارپشت ها و در رده ی پستانداران هست
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته ، جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن ، جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هستن ، و از جوندگان ک
سلام به دوستای گلم ، جوجه تیغی حیوونایی های کوچولو موچولو هستن که برای آشنایی بیشتر با اونا می تونین این مقاله رو بخونین

طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته ، جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن ، جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هست
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستن ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم ^-^
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته
جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن
جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هستن ، و از جوندگان کو
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستن ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته ، جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن ، جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هستن ، و از جوندگان ک
سلام به دوستای گلم ، جوجه تیغی حیوونایی های کوچولو موچولو هستن که برای آشنایی بیشتر با اونا می تونین این مقاله رو بخونین

طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته ، جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن ، جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هست
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستند ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم ^-^
جوجه تیغی پستانداری کوچک در خانواده ی خارپشت ها و در رده ی پستانداران است .
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM است و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوت است .
جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارند و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کند .
جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می روند و همه چیز خوار هستند ، و از
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستند ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم ^-^
جوجه تیغی پستانداری کوچک در خانواده ی خارپشت ها و در رده ی پستانداران است .
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM است و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوت است .
جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارند و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کند .
جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می روند و همه چیز خوار هستند ، و از
نام کارتون: مزرعه حیوانات – Animal Farm | تاریخ انتشار: سال 1954 | محصول انگلستان
ژانر: درام | زبان: انگلیسی | زیرنویس فارسی: دارد | مدت زمان: 72 دقیقه
خلاصه داستان:داستان فیلم قلعه حیوانات با توصیف شبی شروع می‌شود که خوک پیری به نام Old Major حیوانات را جمع کرده و از ظلمی که انسان بر حیوانات روا داشته برای آنان سخن می‌گوید و حیوانات را به شورش علیه انسان دعوت می‌کند و…
دانلود
کیفیت 480  - 720 . 720حجم 500مگابایت - 1080 . 1080حجم 1.1گیگابایت -
با زدن بر روی 480 . 720 . 1080
be my queen be my heart be my golden dream be my savior
عشق من...
تو خندیدنو بهم یاد دادی...
تو بودی که طعم خوشبختی رو بهم چشوندی...
با اینکه عشق کوچولوم بودی...بهم فهموندی حمایت شدن یعنی چی...
و من حتی نمیتونم به نبودنت فکر کنم...
کلی حرف دارم باهات...کلی حرفای دردناک...و سرشار از بغض...
ترس...از اینکه خنده هات مال من نباشن...
ولنتاین امسالم بدون تو،اصلا شبیه ولنتاین نبود!
اولین ولنتاینی بود که میخواستم کنار عشقم باشم...ولی بازم...شد یه خاطره ی تلخ...
لطفا منو ببخش برای هر کوتاهی
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا

منبع فرا دانلود

بازی Red Dead Redemption 2 که در ویکی‌پدیای فارسی به «رستگاری سرخ‌پوست مرده» ترجمه شده، از بازی‌های ویدئویی شرکت راک‌استار است که در سال 2018 وارد بازار شد. این بازی همانند بازی جی‌تی‌ای (GTA)، جهان‌باز است و دوران غرب وحشی را به نمایش گذاشته است.

برای دانلود هر کدام از پوسترها در کیفیت بالا، روی آنها بزنید تا دانلود رایگان آغاز شود.

دانلود تصویر زمینه گوشی 1دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 2دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 3دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 4دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 5دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 6دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 7دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 8دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 9دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 10

بازی جی‌تی‌ای (GTA) احتمالا معرف حضور همگان است. یک بازی در سبک جهان‌باز و محصول شرکت راک‌استارگیمیز. نسخه GTA V درحال حاضر آخرین نسخه این بازی محبوب (محصول سال 2013) است اما خبر ساخت نسخه جدیدتر آن نیز اعلام شده.
در بالا سه عکس از سه شخصیت اصلی بازی، یعنی مایکل (راست)، فرانکیل (وسط) و ترور Trevor (سمت چپ) ارائه شده‌اند که قابلیت استفاده به عنوان پس‌زمینه موبایل را دارند.

برای دانلود رایگان، روی عکس بزنید تا دانلود آغاز شود.

در این مجموعه تعداد 80 والپیپر مذهبی با موضاعات مختلف اسلامی با کیفیت بالا برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید از آنها برای تصاویر پس زمینه استفاده کنید.

ادامه مطلب
در این مجموعه تعداد 100 عدد والپیپر با کفیت بسیار بالا 4K و طرح های زیبا و با رنگ های مختلف برای موبایل را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با این تصاویر پس زمینه ی موبایل خود را تغییر داده و زیباتر کنید.

ادامه مطلب
در این مجموعه تعداد 60 والپیپر با کیفیت بالا 4K و Full HD برای موبایل را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با استفاده از این تصاویر پس زمینه ی موبایل خود را زیباتر کنید.

ادامه مطلب
نام فیلم: قلمرو حیوانات – Animal Kingdomژانر: جنایی ، درام ، هیجان انگیزکارگردان: David Michodستارگان: Guy Pearce, Joel Edgerton, James Frechevilleمحصول کشور: استرالیاسال انتشار: 2010امتیاز: 7.3 از 10مدت زمان: 113 دقیقهزبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 908 مگابایت + 1.77 گیگابایتاطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: ماجرای فیلم در مورد پسر هفده ساله ای به نام جاش می باشد که به تازگی مادرش را از دست داده است و به همراه مادر بزرگش و عمو و پسر عموهایش که همگی خل
در این مجموعه تعداد 50 والپبپر منظره از طبیعت با کیفیت بالا Full HD و بسیار زیبا برای شما گلچین کرده ایم که می توانید از آنها برای تصاویر پس زمینه و کارهای گرافیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب
ماهگرد دوممون مبارک عشق من!

دو ماه شد که مال منی...

دو ماه که تک تک لحظه هاش برام مثل طلا باارزش بودن...

هرروز ماما رو شکر کردم که تو رو بهم داد!

که بهم فهموند میشه عاشق شد و خوشبخت شد...

ماه اول خیلی سخت بود یادته؟توهینا...عذاب وجدانا...
ولی گذشت!گذشت تا برسیم به امروز...
یک ماه گذشته با اینکه خیلی کم با هم حرف زدیم عشقمون قوی تر و شیرین تر شد!

و به جایی رسیدیم که حالا هرشب آرزو میکنیم...دعا میکنیم...
این بوسه ها...این بغل کردنا واقعی بشن...
این مجموعه شامل 40 تصویر با کیفیت بالا full HD از ماشین های زیبا با پس زمینه مشکی می باشد که می توانید جهت استفاده از پس زمینه ی ویندوز خود نیز از آنها استفاده و ویندوز خود را را زیبا تر کنید.
جهت دانلود این مجموعه از نایس دانلود به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
دانلود سریال Animal Kingdom با لینک مستقیم
سه فصل کامل – فصل چهارم قسمت سیزدهم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت ۷۲۰p اضافه شد
منتشر کننده فایل: Film2Movieژانر : جنایی , اکشن , مهیج۸٫۱/۱۰ از ۱۹,۰۶۰ رایزبان : انگلیسیکیفیت : ۴۸۰p – x265 – ۷۲۰p فرمت : MKVحجم : ۳۵۰ – ۲۰۰ – ۱۸۰ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Finn Cole, Shawn Hatosy, Ben Robson, Jake Wearyکارگردان : Jonathan Liscoلینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس فارسی
خلاصه داستان :
قلمرو حیوانات ، نام سریالی جنایی و مهیج می
مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوستتا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفسطوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست
زلف او دام است و خالش دانه ان دام و منبر امید دانه‌ای افتاده‌ام در دام دوست
سر ز مستی برنگیرد تا به صبح روز حشرهر که چون من در ازل یک جرعه خورد از جام دوست
بس نگویم شمه‌ای از شرح شوق خود از آنکدردسر باشد نمودن بیش از این ابرام دوست
گر دهد دستم کشم در دیده هم چون توتیاخاک راهی کان مشرف گردد از اقدام دوست

حض
در این مجموعه تعداد 25 عدد والپیپر انتزاعی ماشین بسیار زیبا با کیفیت بالا HD برای شما آماده کرده ایم که می توانید از این تصاویر زیبا برای استفاده در تصاویر پس زمینه ویندوز نیز استفاده کنید.

ادامه مطلب

فیلم «اد استرا» (Ad Astra) که به «به‌سوی ستارگان» هم ترجمه شده محصول سال 2019 سینمای آمریکا و با بازی بازیگر مشهور سینما، براد پیت است. در این فیلم براد پیت در نقش یک فضانورد در فضا به دنبال پدر خود می‌گردد.

برای دانلود والپیپرهای فیلم ad astra لطفا روی عکس‌ها کلیک کنید تا با نهایت کیفیت دانلود شود.

هنر مجموعه‌ای از آثار یا فرایندهای ساخت انسان است که در جهت اثرگذاری بر عواطف، احساسات و هوش انسانی یا به‌منظور انتقال یک معنا یا مفهوم خلق می‌شوند. همچنین می‌توان گفت هنر توان و مهارت خلق زیبایی است. از مهم‌ترین رشته‌های هنری می‌توان به هنرهای تجسمی (نقاشی، طراحی، تندیس‌گری، عکاسی و چاپ)، هنرهای نمایشی (تئاتر و رقص)، موسیقی، ادبیات (شعر، داستان)، سینما و معماری اشاره کرد. واژهٔ هنر در زبان سانسکریت، ترکیبی از دو کلمهٔ «سو»
ژانر:جنایی،درام
ماجرای فیلم در مورد پسر 17 ساله‌ای به نام “جاش” است که به تازگی مادرش را از دست داده است و به همراه مادر بزرگش و عمو و پسر عموهایش که همگی خلافکار هستند زندگی می‌کند. پلیس به شدت خانواده “جاش” را تحت نظر دارد و…
DOWNLOAD  
عکس و عنوان تزئینی می‌باشد!
فیلم، کتاب، شعر و مواردی از این دست علایق من هستن و مطالب عمومی وبلاگ رو تشکیل میدن، اما یک سری از پست‌ها هم قراره شامل موضوعات نسبتا تخصصی بشن :) که احتمالا عمده اونها شامل مباحث حقوقی خواهد بود، البته سعی من این هست که مطالبی که ارسال میشه در مورد موضوعاتی باشه که در زندگی روزمره و عادی با اونها سروکار داریم و یا اینکه زیاد اتفاق میفته و میشه گفت دونستنشون خالی از لطف نیست.
کاغذ دیواری یا(wallpaper):
پوشش تزئینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارها در داخل ساختمان است.
یک متریال برای دکوراسیون داخلی است که بیشتر به صورت رول فروخته میشود و با چسب مخصوص روی دیوار نصب میشود.
نکته:روی دیوار روغنی چسب مخصوص با چسب چوب مخلوط میشود.
مواد تشکیل دهنده کاغذ دیواری:
1.کاغذ دیواری منسوج نبافته تشکیل شده از انواع الیاف غیر سلولوزی بلند و الیاف نساجی در دستگاه تولید کاغذ میباشد.کاغذ دیواری به وسیله مواد اکرلیک تقویت شده و به کمک رنگ
یاورخوب رسالت همسربر مصطفی/اولین شخص مسلمان همره بامرتضی/مادر زهرای اطهراسوه برمومنین/داده الطاف زیادی ازبرایشان خدا/دست ایشان ازکرامت مثل دست کردگار/جان ومال او فراوان شدنثارمقتدا/یاد سختی خدیجه زندگی اش رانگر/بوددرنزدپیمبر مثل عبدی باوفا/بهراحسان خدیجه مزداو کوثرشده/جنت وباغ بهشتی جایگاهش درجزا/اندر این ماه مبارک شدوفاتش جانگداز/گشته برپابهر ایشان مجلس سوگ وعزا/میشود مهدی زهرا مرهمی برقلب او/چون ظهوردلنشینش آرزوی انبیا/
Themer: Launcher, HD Wallpaper 1.93 یک لانچر حرفه ای به همراه امکاناتی  خارق العاده برای شخصی سازی فضای گوشی یا تبلت اندرویدی است! برنامه فقط یک لانچر نیست بلکه دارای تم، تصاویر پس زمینه با کیفیت اچ دی نیز است. برنامه در بسیاری از سایت ها و نشریات معتبر مانند نیویورک تایمز با عنوان جادوگر و کتابخانه تم و تصاویر زمینه با کیفیت ویژه گوشی ها و تبلت های اندرویدی مطرح شده است. همچنین این برنامه هوشمند کمک می کند تا به صورت دقیق تر فایل های موجود در تلفن همراه شما

یک انسان باید همیشه این مطلب را به خود یاد آوری کند که:من حیوان نیستمروح الهی در من دمیده شده استکار من خوردن و چریدن و لذت های حیوانی نیستمن در این حواس مادی محصور نیستمخداوند مرا لجام گسیخته نیافریده استاو مرا آفرید و نیروی حیوانی شدن و الهی شدن را درمن به امانت گذاشتمن باید صفات خدایی را در وجود خودم ظاهر کنمهمانطور که خداوند مهربان است من هم باید مهربان باشمهمانطور که خداوند بخشنده و بخشاینده است من هم باید اینگونه باشمباید دائما از خ
در این بخش برای دوستان عزیزمون یکسری تصاویر پس زمینه مخصوص با موضوع ماینکرفت آماده کردیم. اما چیزی که قابل توجه هست اینه که این تصاویر با اسکین HBman ساخته شده و این اسکین ساخته بچه های گروه خودمونه، از این جهت خیلی خاصه ! امیدوارم خوشتون بیاد. چنتا از این تصاویر رو براتون بعنوان نمونه در  مطلب قرار دادیم. برای مشاهده همه تصاویر، از طریق لینک دانلود، فایل فشرده حاوی این تصاویر رو دانلود کنید. اگر خواستین اسکین رو داشته باشین روی دانلود اسکین ک
به جرات می‌توان گفت که بازی Grand Theft Auto V از عناوین پرطرفدار نزد همه‌ی بازی‌بازان بوده است. استودیوی سازنده نیز از همان زمان انتشار قصد داشت تا بسته‌های الحاقی داستانی متنوعی را برای این عنوان منحصر به فرد مانند دیگر نسخه‌های این سری منتشر کند که متاسفانه مقدر نشد. 
ادامه مطلب
در پست زیر دو تصویر زمینه جدید برای زمستان 98 رو برای دانلود قرار دادم. تصاویر افقی هستند و مناسب برای رایانه و لب تاب هستند. کیفیت هر دو تصویر فول اچ دی و عالی هست.
تصویر یک:
این عکس با تبدیل آینه ای کردن در جهت افقی هم می تواند برای بهتر نشان داده شدن آیکون برنامه ها در ویندوز به کار گرفته شود.

عیدعرفه گلشن برشوردعاشد/راهی دل ماتا حرم کرببلاشد/رخسار ودلم جلوه معبودگرفته/این قلب زاو مملو ازنورولاشد/شرط است که با رمی بدان وصل بگردی/هرمحفل ازعشق علی غرق صفاشد/باآل نبی معرفت ونور بیاید/هرلطف که خواهی براسلام عطاشد/باعشق ولی روح دعا گشت اجابت/اعطابرهر درد نگر گنج دواشد/ازاشک روان شورگرفته دل مومن/مشمول عنایات خداوند ورضاشد/قرآن خدا پربوداز آیه رحمت/حاجات همه شیعه مولاکه رواشد/عیدعرفه یادکند مهدی موعود/تاروزفرج لطف برآن آل عباشد/

عکس فلامینگوی قرمز - این عکس یکی از عکس‌های پیش‌فرض کامپیوترهای مک‌بوک پرو (MacBook Pro) شرکت اپل هست. کیفیت این عکس 5K هست و این یعنی از والپیپر فول اچ دی هم بالاتره.

برای دانلود در نهایت کیفیت، روی عکس بزنید تا دانلود آغاز بشه.

اگر شما  دائم آخرین اخبار مربوط به خودرو را پیگیری می کنید و دوست دارید 10 تا از سریع ترین خودرو های سال گذشته (2019) را بشناسید , شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت میکنم.کلیه خودرو های معرفی شده در این مطلب در حالت استاندارد و بدون هیچگونه تقویت، آماده براش فروش و به صاحبان خود تحویل داده شده، هستند. این لیست خودرو های دیگری همانند McLaren Speedtail و Koenigsegg Jesko که هنوز در مرحله تولید هستند را شامل نمی شود.
ادامه مطلب
همانطور که مشاهده میکنید یک بروز رسانی اساسی انجام شده،و قبلا در بلاگ قبلی رادیو آنلاین راه اندازی شده بود،ولی خوب دلایل بسیاری جلوی ادامه فعالیت و گرفت. و اینبار قرار است رادیو آنلاین دوباره راه اندازی شود و  24 ساعت 7 روز هفته ۹۹٫۹%  آپ تایم باشد.
 با برنامه های متنوع رادیو فعال خواهد شد.(و در صورت پخش زنده  برنامه رسمی در رادیو اطلاع رسانی میشود، و رادیو در حالت عادی اطلاع رسانی خواهد شد که چه برنامه هایی پخش میشود.)
منتظر رادیو آنلاین ئی ام
بی هدف روی صفحه کلید ضربه میزنم و فکر هایی که تو ذهنم این روزها رژه میرند واژه به واژه کنار هم قرار میگیرند و جمله هایی میسازند که فقط خودم میفهمم....
میدونی گاهی وقتا  اون چیزی نمیشه که میخوای اون چیزی میشه که اونا میخوان... حتی اگه با تمام وجود تلاش و ایستادگی کنی.....
دیشب موقع نماز مغرب یه حرفی زدم که خودم هم قبولش نداشتم ولی گفتم.... اما تا امروز ظهر همه چی دست به دست هم داده بودند که یادم نره خدا با منه 
که یادم نره خدا حواسش به  منه... که یادم نر
بی هدف روی صفحه کلید ضربه میزنم و فکر هایی که تو ذهنم این روزها رژه میرند واژه به واژه کنار هم قرار میگیرند و جمله هایی میسازند که فقط خودم میفهمم....
میدونی گاهی وقتا  اون چیزی نمیشه که میخوای اون چیزی میشه که اونا میخوان... حتی اگه با تمام وجود تلاش و ایستادگی کنی.....
دیشب موقع نماز مغرب یه حرفی زدم که خودم هم قبولش نداشتم ولی گفتم.... اما تا امروز ظهر همه چی دست به دست هم داده بودند که یادم تره خدا با منه 
که یادم نره خدا حواسش به  منه... که یادم نر

تصویری از خودروی مفهومی شرکت هیوندای با نام Vision T. این خودرو مفهومی یا کانسپ است. خودروی مفهومی یعنی تنها برای نمایش عرضه شده و شرکت قادر به ساخت و تولید انبوه فعلا نیست؛ اما در آینده بعد از اصلاحات، آن را روانه بازار می‌کند.

برای دانلود والپیپر خودروی مفهومی Hyundai Vidion T کافی‌ست روی عکس بزنید.

پس از خرید، با در دست داشتن شماره سفارش از طریق “پشتیبانی آنلاین سایت” و یا از طریق آیدی تلگرامی پشتیبان سایت جهت تحویل و فعالسازی بازی در تماس باشید.
آیدی تلگرام پشتیبان: AmirHuntem@
تحت شبکه: استیم
نوع محصول: گیفت استیم
زبان: انگلیسی
منطقه بازی : آزاد
فعالسازی: توسطdganzaligame
زمان تحویل: ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت

Wallpaper Engine نام نرم افزاری می باشد که با استفاده از آن میتوانید تصاویر پس زمینه زنده بر روی صفحه دسکتاپ خود را قرار دهید. این نرم افزار از انو
پس از خرید، با در دست داشتن شماره سفارش از طریق “پشتیبانی آنلاین سایت” و یا از طریق آیدی تلگرامی پشتیبان سایت جهت تحویل و فعالسازی بازی در تماس باشید.
آیدی تلگرام پشتیبان: AmirHuntem@
تحت شبکه: استیم
نوع محصول: گیفت استیم
زبان: انگلیسی
منطقه بازی : آزاد
فعالسازی: توسطdganzaligame
زمان تحویل: ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت

Wallpaper Engine نام نرم افزاری می باشد که با استفاده از آن میتوانید تصاویر پس زمینه زنده بر روی صفحه دسکتاپ خود را قرار دهید. این نرم افزار از انو
سلام
حتما نظر و احساستون را نسبت به این مطلب بنویسید. من که با خوندنش بغضم ترکید و اشکام جاری شد.

در ماشین رو بست...
حواسش نبود...
چادرش گیر کرده بود به در ماشین...
ماشین حرکت کرد...
همراه چادرش کشیده شد رو زمین..
چادر از سرش کشیده شد...
چندتا مرد هراسون دویدنو زدن به بدنه ی ماشین
حاجی واستا...نگه دار...
چادرش خاکی شد
چادرش پاره شد
ادامه مطلب
_____________________________________________________________________________________________________
اگر به فکر ساختن بازی هستید ، این کار بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر میکنید و شما فقط نیاز دارید ابزار مناسب را پیدا کنید.
موتور بازی Unity ابزاری است که شما را قادر میکند با یک موتور بازی سازی حرفه ای ،بتوانید یک بازی خوب را توسعه دهید و همچنین این ابزار برای کسانی که تازه کار هستند بسیار مناسب است.
ادامه مطلب
انگاری که بر روی تمام احساسات خوشایندم پرده ای تیره و تار کشیده باشند 
در تماس با هیچ رخداد و یا در هنگام فکر به رخداد و
اتفاق و واقعه ای هیچ حس خوشایندی دیگر سراغ من نمی آید و این مسئله 
کار کردن بر روی اندیشه را برایم سخت می کند.
چگونگی این احساس یخ و بی تفاوت را نمی دانم 
اما باعث می شود از هیچ چیزی انتظار لذتمند بودن را ندشته باشم .
ودیعه ای که روزگاری به رایگان در اختیارم بود. و این محدودیتیست به پهنای زندگی...
انتخاب ذنی هر چیزی مساویست با خ
انگور فلّه ایم ، با گلّه ی انگوران، در خمره مخموری در گوشه ی مهجوری ! قراره که روزی “گنداب شوم گنداب”بیا و بَردارم در کوزه بیاندازم! در یوزه بیاندازم سرخ ترین خونِ ، جان را بِچِش از خونم و بعد اگر خوش بود، اگر که شاد شدی ! مرا به نام خودت!“شراب کن شراب”دفتر کهنه ای ام ! ورق نمی خوردمقسم به جان کسی که دوستش داری ورق بزن مرا ! صحیح قرات کن و بعد مرا به معجزه ات !“کتاب کن کتاب”نه فحش بلد بودم ، نه فحش میگویم فحش که میخوردم ، سکوت میکردم!اصلا بیا هر
حل المسائل کتاب جبر مجرد هراشتاین – ویرایش اول و دوم
Solution manual for Abstract Algebra – 1st and 2nd Edition
نویسنده(گان): Israel N Herstein
این مجموعه شامل دو حل المسائل می باشد که به صورت جداگانه به فروش می رسند.
حل المسائل ویرایش اول تنها جواب برخی مسائل را دارد.
حل المسائل ویرایش دوم شامل حل مسائل همه فصل های اول الی فصل ششم (مجموعا شش فصل و کلی زیر فصل – جمعا تعداد 639 حل) می باشد. به ندرت حل برخی تمرینات وجود ندارد. لیست تمرینان حل شده از ویرایش دوم در ادامه آورده شده اس
دانلود سریال Animal Kingdom با لینک مستقیم و رایگاندانلود فصل چهارم سریال Animal Kingdom کیفیت عالیقسمت 5 قرار گرفت
زیرنویس فارسی
منتشر کننده : یوز دی ال
کیفیت: 480p l 720p x265 l 720p l 1080p
کشور سازنده: آمریکا
ژانر: جنایی , درام
کارگردان: Jonathan Lisco
بازیگران: Ellen Barkin ,Scott Speedman ,Shawn Hatosy, Ben Robson
سریال در مورد پسری هفده ساله می باشد که بعد از مرگ مادر اش بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر، به همراه مادر بزرگ و عموهای خود به شهری ساحلی در جنوب کالیفرنیا نقل مکان می کند…

برای مشاه
بسم الله الرحمن الرحیم
این چند روز هم گذشت...
انگار همین دیروز بود....
6روز از انداختن سفره خدا و باز شدن دروازه های بهشت تا آخر ماه گذشت.....
آخر چرا ما قدر نمیدانیم
#آخر_6روز_از_ماه_مبارک_رمضان_گذشت...
قدر بدانیم....."
"یا علی مدد"
دریافت
Abstract Glitch Logo فوق العاده مدرن قالب افتر افکت با ترکیب روانگردان از اثرات glucking و تحریف است که به طور شیک ترکیب برای نشان دادن لوگوی خود را. معرفی خنثی به فیلم ها، فیلم ها، تریلرها، تیزرها، نمایش های تلویزیونی، آگهی های بازرگانی، فیس بوک و یوتیوب. با استفاده از این به روز رسانی و قالب AE متحرک به صورت پویا، مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید.
After Effects Version CC 2018, CC 2017, CC 2016, CC 2015, CC 2014, CC, CS6 | No plugins | 1920x1080 | 18 Mb
ویژگی های پروژه:
هیچ پلاگین مورد نیاز نیست
Adobe
برنامه والپیپر گوشی ، می‌تواند به شما دسترسی به هزاران تصویر پس زمینه را بدهد. بهترین برنامه های والپیپر اندروید و آیفون در این مقاله به شما معرفی می‌شوند تا با نصب و استفاده آن‌ها، از ایجاد فضایی متنوع در گوشی موبایل خود لذت ببرید.
استفاده از برنامه های والپیپر راهی آسان برای گردآوری تصاویر مناسب برای پس زمینه و انتخاب از میان آن‌هاست. با امکانات مناسبی که برنامه های والپیپر اندروید و آیفون در اختیار شما قرار می‌دهند، قادر خواهید بود
آنچه خواهید خواند برداشت ها و تحلیل هایی چند، مستخرج از کتاب اسلام ناب اثر امام خمینی است. برداشت ها و تحلیل هایی که تنها در حد چند کلمه با متن کتاب، اشتراک لفظی دارند چرا که در واقع تحلیل ( و نه خلاصه برداری) های نویسنده وبلاگ از بخشی از متن کتاب مذکور می باشند:
* مستضعفان، ولی نعمت ما هستند. در تشریح این تعبیر بایستی گفت که منظور امام این است که پیروزی نعضت اسلامی در ایران، مرهون خدمات و جان فشانی های مستضعفان و محرومان بوده است و...
ادامه مطلب
کاغذ دیواری نواری چیست
بیشتر کاغذ دیواری های موجود در بازار ابعادی شبیه به هم دارند. در واقع کاغذها به صورت رول های ده متری به عرض ۵۳ سانتی متر هستند. و برای دیوارهایی که حدود سه متر یا کمتر ارتفاع دارند با توجه به تنظیم گل به سه بخش تقسیم میشوند. که در مجموع یک متر و پنجاه و نه سانتی متر از طول دیوار را میپوشانند. البته کاغذهایی به عرض ۷۰ سانتی متر و یک متر نیز کم نیستند. که دیوارهای سه متری را به عرض دو متر و ده سانتی متر و سه متر می پوشانند. است
WHO’s standard recommendations for the general public to reduce exposure to and transmission of a range of illnesses are as follows, which include hand and respiratory hygiene, and safe food practices:
Frequently clean hands by using alcohol-based hand rub or soap and water;
When coughing and sneezing cover mouth and nose with flexed elbow or tissue – throw tissue away immediately and wash hands;
Avoid close contact with anyone who has fever and cough;
If you have fever, cough and difficulty breathing seek medical care early and share previous travel history with your health care provider;
When visiting live markets in areas currently experiencing cases of novel coronavirus, avoid direct unprotected contact with live animals and surfaces in contact with animals;
The consumption of r
در فصل بارش سرد همچو آیینه بمان

بر جان دشت تشنه بنویس از عطر بهاران

در انتظار فردا شب را سحر کن

با کوله باری از نور از شب گذر کن

سرمست و عاشقانه در خود نظر کن

بشکن در قفس را از تن رها شو

درمان درد دردمندان را دوا شو

از خود دمی برون آ محو خدا شو

خورشیدی در جان تو پنهان است

دریا از یاد تو پریشان است

عاشق شو زیرا عاشق انسان است

دنیا در چشم عاشق نفسیست

بی عشق عالم قفسیست

آزاد از بند و دام قفس شو

با عشق هم نفس شو

در انتظا
این آهنگو زارا خونده. زارا برنده مسابقه استعدادیابی سوئد شده.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

نحوه تمیز کردن کاغذ دیواری
تمیز کردن کاغذ دیواری یکی از دغدغه های خانم ها برای تمیز کردن آن است. کاغذ دیواری تنوع خیلی زیادی
دارد و امروزه کاغذ دیواری به عنوان یکی از زیباترین و جذابترین طرح هایی است که برای تزیین منزل
از آن استفاده می شود. این محصول به جز داشتن زیبایی و جذابیت برای خانه، می تواند در نگهداری
از دیوارها نیز کمک زیادی کند.
کاغذهای دیواری به صورت رنگ بندی های خاص تولید می شوند و طرح هایی را ارائه می دهند که
به صورت کلاسیک، ساده و
1080p,BluRay,One Piece,One Piece Chopper Kingdom of Strange Animal Island 2002,x265 HEVC,انیمیشن سینمایی وان پیس,بلوری,حجم کم,دانلود انیمیشن One Piece 2002 720p,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن وان پیس One Piece 2002,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,زبان اصلی,وان پیس,
ادامه مطلب
نام سریال: روم – Rome ژانر: اکشن، درام، تاریخی، عاشقانه، جنگی سازندگان: Bruno Heller, William J. MacDonald, John Milius ستارگان: Kevin McKidd, Ray Stevenson and Polly Walker سالهای پخش: 2005-2007 امتیاز: 8.8 از 10 مدت زمان: 90 دقیقه زبان: دوبله فارسی + زبان اصلی کیفیت: .BluRay 720p + BluRay 480p میانگین حجم: 200 مگابایت + 400 مگابایت        خلاصه داستان: سریال رم به صورت تمام و کمال نمایانگر طریقه و نحوه زندگی مردم آن دوره از تاریخ سرزمین روم باستان است. نبرد ها، جنگ های سردار بزرگ جولیوس سزار و به قدرت رسیدن
سلام با این مقاله از دکوراسیون سه خط در خدمت شما هستیم درباره خرید کاغذ دیواری و نکات مهم آن.
امروزه در صنعت ساختمان برای پوشش های دیوار از انواع مختلفی  از متریال های ساختمان ای استفاده می‌کنند که ما تصمیم داریم به یکی از آنها یعنی کاغذ دیواری اشاره کوچکی داشته باشیم و راجع به آن کمی گپ بزنیم با ما همراه باشید.
 کاغذ دیواری ها به چندین نوع مختلف تقسیم می شوند که به چند نمونه از آنها در این مقاله می پردازیم کاغذ دیواری ها به صورت رول تولید م
شبت بخیر پرنسسم...
میدونی عاشقتم...نه؟
خاطراتو نه میشه فراموش کرد نه میشه بهشون فکر نکرد...
ولی بازم،آخر هر پوزخندی که با یادآوریشون میزنم،اسم تو لبخند روی لبام میاره...
دختر شیرینی که حتی یکبار به صداقتش شک نکردم...
کلا زود اعتماد میکنم...و دیر میفهمم رکب خوردم...
هیچ وقت برام مهم نبود بعدش چی میشه...اینبار از تو میخوام!
همیشه بمون...بهاش هرچی که باشه میدم...
عاشقتم دختر کوچولو...
عاشقتم فرشته ی دوست داشتنی^^
سال های متمادی یک وبلاگ رو می خوندم وبلاگ دختری که دانشجوی دکترا بود و فرصت مطالعاتی رفته بود آمریکا و بعد که برگشته بود، و خب از شرایط موجود ناراضی بود.
من عاشق اون دختر بودم.
به حدی روزمره نویسی هاش رو دوست داشتم که حد نداشت.
چند باری وبلاگ عوض کرده بود، اما نهایتا باز سر و کله ش پیدا میشد.
بعد یکهو دیگه ننوشت که ننوشت.
هر چند بار بازم با امید واهی به وبلاگش سر میزنم تا شاید نشونه ای از خودش گذاشته باشه، فایده نداره.
چند باری هم براش کامنت گذاش
میتوان بدی آدمها را بخشیدمیتوان دیگر ندیدبدی ها را ندیدو در این جهان شلوغدر این وسعتتنها،خود را دید در محضر خدا.....دیگر هیچ کینه و نفرتی نخواهم داشتمیتوان دیگر خود را هم ندیدمیتوان به صراحت گُفت از خدا..که هر چه داریم هستو نیستمان خودِ خداستکه وِردَش بما خواند و جان گرفتیم..از اومیتوان بخشیدچون هر بدی نزد خداروزی کمر خم میکندچه در این دنیاچه در سرای باقی،،میتوان همه راتمام زمین و آسمانیان را ...خوب دیدو خوب بودو متوقف نشویم از خوب بودن،میتو
در اغلب خودروها ترمز دیسکی در چرخ های جلو و ترمز کفشکی در چرخ های عقب نصب می‌شود.
لنت ترمز دیسکی:
در این سیستم، فشار روغن باعث می شود تا پیستون متصل به کالیپر، لنت های ترمز را از دو طرف به دیسک چرخ فشار دهد. در اثر اصطکاک بین لنت ترمز و دیسک، سرعت چرخش چرخ کاهش می یابد تا نهایتا چرخ از حرکت بازایستد.

لنت ترمز کفشکی:
در این لنت ترمزها چون سطح تماس لنت ترمز با دیسک بیشتر است ، نیروی اصطحکاک بیشتری هم تولید می شود. از آنجا که ترمزهای کاسه ای قویتر
گر تو می خواهی، نمی خواهی مرا، خواهم ترا،
سال و ماه و روز و شب تنها ترا خواهم، ترا.
تا به حسن دیگری خواهم، که بینم روی تو،
در دعا و در نمازم از خدا خواهم ترا.
جز وفا چیزی نخواهم از جهان عشق تو،
از جهان ب یوفا، ای بی وفا، خواهم ترا.
خون بها از تو نم یخواهم، بیا، خونم بریز،
در بهای جان خود، ای بی بها، خواهم ترا.
تا ز من بیگانه ای، بیگانه ام از عقل خویش،
با دل دردآشنا، ای آشنا، خواهم ترا.
هر نفس دارم هوس، باشی تو با من همنفس،
در نفسهای پسینم چون هوا خوا
قَالَ امیرالمومنین علی (ع):
یَوْمُ اَلْعَدْلِ عَلَى اَلظَّالِمِ أَشَدُّ مِنْ یَوْمِ اَلْجَوْرِ عَلَى اَلْمَظْلُومِ.

امیرالمومنین علی (ع) فرمود:
روز انتقام گرفتن از ظالم سخت‌تر از ستمکارى بر مظلوم است.

Amir al-mu'minin Ali,peace be upon him,said:
The day of justice will be severer on the oppressor than the day of the oppression on the oppressed.

منبع|Source: نهج البلاغه_کلمات قصار 341 | Nahjolbalaghe_Aphorisms 341

دریافت نسخه با کیفیت                                     
صلاح ذات البین که امیرالمؤمنین علیه الصّلاة والسّلام در وصیت مهم خود آن را بیان می کنند، فقط ائتلاف و اتحاد ظاهری نیست که دو گروه و دو جماعت بر سر یک چیز، قراردادی ببندند و ائتلاف ظاهری تشکیل دهند؛ از این بالاتر است؛ یعنی فیمابین همدیگر، دل ها با هم صاف شود؛ ذهن ها نسبت به یکدیگر خوشبین شود و هیچ گونه تعرّض و ایذایی از کسی و از جناحی به یک مجموعه دیگر صورت نگیرد.

ادامه مطلب
قَالَ امیرالمومنین علی (ع):
عِنْدَ تَنَاهِی اَلشِّدَّةِ تَکُونُ اَلْفَرْجَةُ وَ عِنْدَ تَضَایُقِ حَلَقِ اَلْبَلاَءِ یَکُونُ اَلرَّخَاءُ.

امیرالمومنین علی (ع) فرمود:
چون سختى‌ها به نهایت رسد،گشایش پدید آید ، و آن هنگام که حلقه‌هاى بلا تنگ گردد آسایش فرا رسد.

Amir al-mu'minin Ali,peace be upon him,said:
At the extremity of hardship comes relief , and at the tightening of the chains of tribulation comes ease.

منبع|Source: نهج البلاغه_کلمات قصار 351 | Nahjolbalaghe_Aphorisms 351

القُرآنُ الکَریم:
وَ لْتَکُنْ مِنْکُمْ أُمَّةٌ یَدْعُونَ إِلَى اَلْخَیْرِ وَ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ اَلْمُنْکَرِ وَ أُولٰئِکَ هُمُ اَلْمُفْلِحُونَ.

قرآن کریم:
باید از میان شما ، جمعی دعوت به نیکی ، و امر به معروف و نهی از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند.

Holy Quran:
There should be from among you a Group who call [mankind] to virtue And enjoin what is good and forbid What is wrong ; and they are those who Shall receive salvation.

Source|منبع : 104 Holy Quran_AleEmran | قرآن کریم_آل عمران 104

Proper handling techniques do not end when oil has been put into service. Once the life of the oil has been exceeded, you must ensure the lubricant is captured and disposed of both safely and in an environmentally friendly way. To achieve this goal, it is essential to employ best practices for used oil management.
Waste Oil vs. Used Oil
Many people use the terms “waste oil” and “used oil” interchangeably. While both labels may identify the same fluid, from a regulatory standpoint there is a significant difference. Used oil is defined by the U.S. Environmental Protection Agency (EPA) as follows:
“Used oil is any oil that has been refined from crude oil or any synthetic oil that has been used and as a result of such use is contaminated by physical or chemical impurities.”
This do
با توجه به مطالب ارائه شده در این وبلاگ به طور کلی نتیجه می گیریم که برای ایجاد یک محیط شاد در سطح مدارس اولین شرط ، مدیریت صحیح و شایسته می باشد که با برنامه ریزی های دقیق و به روز می تواند پایه های اصلی این محیط شاداب را ایجاد نماید و شرط بعدی همراهی و همدلی پرسنل و دانش آموزان آموزشگاه با مدیر مدرسه می باشد که عناصر کلیدی و حساس جهت پیشبرد اهداف مدیریتی می باشد . در مرحله ی بعد ، وجود امکانات و تجهیزات لازم جهت استفاده از توانمندی ها و استع
http://www.newrealities.com/articles/2016/10/06/documentary-the-animal-communicator-
http://www.newrealities.com/articles/2016/11/14/history-in-the-making-at-standing-rock-by-paul-levy
http://www.newrealities.com/articles/2016/10/10/subscribe-to-the-newrealities-youtube-channel
http://www.newrealities.com/articles/2016/10/10/with-braco-diving-into-the-deep-by-pamela-bloom
http://www.newrealities.com/articles/2016/10/10/walnuts-other-nuts-and-seeds-are-important-iq-reinforcing-food-food-for-the-brain
http://peertrainer.com/LoungeCommunityThread.aspx?ForumID=1&ThreadID=103425&c=45
http://peertrainer.com/LoungeCommunityThread.aspx?ForumID=1&ThreadID=282778
http://peertrainer.com/LoungeCommunityThread.aspx?ForumID=1&ThreadID=282864
http://peertrainer.com/LoungeCommunityThread.a
هنر نقاشی همواره مورد توجه مردم ملل مختلف بوده در دوره ای که علم و تکنلوژی پیشرفت های زیادی کردند هنر جایگاه خود را در میان مردم از دست  داده است ، در این پستی که برای شما آماده کرده ایم مجموعه نقاشی های بسیار زیبا از دسته گل که توسط نقاشان هلندی طراحی شده است تا بتوانید دریافت کنید . 

دریافت

حجم:
4.75 مگابایت
ٔنائومی عزیز در غیاب آبی‌ها نوشته:
کاش آدما می‌تونستن به‌عنوان اکسسوری، شاخ گوزن و خال‌خالی زرافه و یال شیر و دم گربه و بال اژدها به خودشون اضافه کنن. انتخاب من برای زمستون قطعا یال شیر بود، برای تابستون شاخ گوزن از نوع پهن و بزرگ و سایه‌دار.
و من به آن، دو مورد دیگر را برای استفاده در تمامی ایام آرزو می‌کنم:
لاک لاکپشت و بال چلچله‌ی قطبی1
شما هم آرزوهای حیوانی‌تان را در قسمت نظرات به این فهرست اضافه کنید.
1 -  this bird had journeyed c. 91,000 km (57,000 mi), th

دوستان لحظه ای که منتظرش بودید فرا رسید. اوبونتو 20.04 منتشر شده و اماده ی دانلود هستش. میتونید برید از سایتش دانلود بکنید :)

برای دیدن همه ی اخبار مربوط به دنیای اوپن سورس در یک صفحه، به منوی بالایی وبلاگ مراجعه فرمایید.
سلام بچه ها 
داخل مطلب قبلی یه سایت واسه جستجو معرفی کردم ولی نمی دونم چرا به محض معرفی ما چند ساعت بعدش سایته بسته شد 
ایشالله کخ ربطی به ما نداشته باشه و بر اثر معرفی کردن ما فیلتر نشده باشه به  هر حال باز یه سایت درست کردم این بار واستون تا بتونید ازش استفاده کنید 
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره 
/http://ahmadh.parseek.ir
براتون کار می‌کنه؟؟
یه آره یا نه هم بگید کافیه ها
اگه لینکه براتون کار نمی‌کنه رو تصویر بزنید :)
دانلود کتاب مجموعه علوم جفر

دانلود فایل

دانلود کتاب مجموعه علوم جفر مکتب عربیه تالیف ... - Pinterestwww.pinterest.com › pinFeb 11, 2020 - دانلود کتاب مجموعه علوم جفر مکتب عربیه تالیف عطاری تبریزی زبان : فارسی فرمت : PDF حجم فایل : 159.9mg مگابایت تعداد صفحات : 190 صفحه.
دانلود خودآموز جفر-مجموعه دو جلدی-نسخه چاپی | Pdf books, Free ...www.pinterest.com › pinدانلود کتاب جفر محمد عطاری تبریزی - برخی از فهرست مطالب بدین شرح اند: در باب علم جفر استخراج جفر جواب از جفر جامع 28 حرو
چسباندن کاغذ دیواری دقیقا همون مساله ایی هست که وقتی این متریال دکوراتیو خریده می‌شه ذهن خریداران محترم را به خودش مشغول میکنه! اینکه کاغذ دیواری روی چه سطوحی چسبیده میشه و روی چه سطوحی نه؛ چالشی هست که قبل از خرید کاغذ دیواری باید بهش فکر کنید، اگرم فکر نکردید اصلا بد به دلتون راه ندید؛ این مقاله رو بخونید ما به شما میگیم کاغذ دیواری کجا چسبیده میشه و کجا قلفتی کنده میشه.
ادامه مطلب
دانلود سریال کره ای عشق شاهزاده خانم The Princess Man

نام فارسی : عشق شاهزاده خانم – عشق پرنسسنام انگلیسی : The Princess’ Manمحصول: 2011 کره جنوبی از شبکه KBS2ژانر: تاریخی | عاشقانه | سیاسیتاریخ پخش: 29 تیر 1390- 20Jul 2011قسمت ها: 24نمره 8.6 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Park Si hoo – Moon Chae won – Kim Yeong cheol
خلاصه داستان: این سریال درباره ی یک داستان عاشقانه ی غم انگیز بین دختر شاهزاده سویانگ و پسر کیم جانگ سو است. پسر کیم جانگ سو، سونگ یو (Park Shi hoo) ، یک
Any professional painter will tell you that preparation is crucial to a good finish. It’s time-consuming and hard work stripping off old finishes – and even new, bare plaster needs priming – but your job will be far easier if you know what to do.
PAINTED OR WALLPAPERED SURFACES
    Gloss painted
If repainting and existing paint is sound, wash with sugar soap and water.
If papering, rub surface with a damp flexible sanding pad to remove the sheen and provide a key for new paint. Ideally, hang lining paper.

Acrylic painted
If acrylic is peeling, strip back to a sound base. There may be an unstable layer of kalsomine underneath.
If the acrylic is sound, wash and roughen the surface with sugar soap and water.
If papering, use a wallpaper size.
KalsomineKalsomine – an obsol
اسب بخاراز حاصل ضرب گشتاور در دور موتور به دست میاد .
برای اینکه با یک خودرو از یک نقطه با سرعت بیشتر به نقطه دوم برسیم نیاز به قدرت یا همون اسب بخار بیشتر داریم و باید دور موتور یا گشتاور یا هردو بالاتر ببریم .
به زبان ساده تر برای اینکه سرعت و قدرت بیشتری در اختیارمون باشه یا باید موتور و گیربکس بزرگتر و قویتری در اختیار داشته باشیم یا با افزایش دور موتور و تغییر ساختار و فشار آوردن به موتور کوچکتر به اسب بخار لازمه دست پیدا کنیم .
اما راههائ
 تمیز کردن کاغذ دیواری به خودی خود چالش‌برانگیزتر از تمیز کردن یک دیوار سفید و رنگ شده است. کاغذ دیواری به دلیل بافت خاصی که دارد قابل شستشو و تمیز کردن با تمامی شوینده‌ها نیست. تمیز کردن کاغذ دیواری قلق های خاص خودشو داره که برای فهمیدنشون فقط باید دستور عملهای این مقاله جذاب و از اول تا آخر خوب بخونید و عمل کنید.
ادامه مطلب
می دانی برادر، حساب و کتاب‌ های همه را به‌ هم‌ ریخته‌ ای. تو مصداق کامل «از آخر مجلس، شهدا را چیدند»، بودی. دست خالی و بی‌ ادعا آمدی اما زودتر و برنده‌ تر از همه رفتی و همه را حیران گذاشتی. مراسم تشییعت، شده‌ بود گردهمایی حسرت‌ به‌ دل‌ ها.

ادامه مطلب
مجموعه جدید از خوشه خارج شده شاخص های توسعه کامپوزیت(مرکب)
مقاله از انگلیسی به فارسی ترجمه شده است شامل 26 صفحه متن انگلیسی به صورت pdf و 40 صفحه متن ترجمه شده فارسی به صورت word می باشد مترجم خانم طاهر کارشناس متخصص عنوان مقاله انگلیسی: A new set of cluster driven composite development indicators چکیده انگلیسی: ABSTRACT Composite development indicators used in policy making often subjectively aggregate a restricted set of indicators. We show, using dimensionality reduction techniques, including Principal Component Analysis (PCA) and for the first t ...دریافت فایل

در این مطلب قصد داریم به معرفی ده فیلم بلند انیمیشن استاپ موشن سال
های اخیر بپردازیم. این آثار از جمله موفق ترین نمونه های انیمیشن عروسکی در سه
دهه ی اخیر به شمار می‌روند و هر یک موفقیت های بسیاری را در زمان پخش به دست
آورده و در شمار آثار ماندگار این تکنیک از پویانمایی در آمده اند.

ادامه مطلب
نام:وحشی
نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
تعداد جلد ها:10
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
7.دخمه ی شیاطین(در حال تایپ)
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از ج
هری پاتر و سنگ جادو اولین رمان از هفت رمان مجموعه داستانهای هری پاتر است. کتابی که آغاز پادشاهی این مجموعه رمان بر بازار کتاب بود. نویسنده انگلیسی این کتاب خانم جی کی رولینگ با نگارش این مجموعه داستانها توانست یکی از ثروتمندترین زنان انگلستان بشود. این رمان در تاریخ ۳۰ ژوئن ۱۹۹۷ با عنوان هری و سنگ جادو منتشر شد که تحسین منتقدین و فروش بسیار زیادی را در بازار جهانی تجربه کرد. این مجموعه رمان به 67 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. و حدود 450 میلیون ن
« این
کتاب رو جزو بهترین کتاب‌هایی که خوندم
قرار میدم این کتاب با نام ‌ٓ قلعه ی
حیواناتٓ و ٓمزرعه ی حیواناتٓ شناخته شده
است. که با قلم نویسنده ی نام دار جورج اورول نوشته شده و چندین کتاب معروف دیگر دارد که کتاب 1984 رو در صف خوندن قرار دادم و کتاب بعدی است »
اصولاً نوشتن
درباره ی این کتاب کار سختیه بر خلاف حجم
کتاب که چیزی حدود ۹۰ صفحه است ولی مفاهیم
و نماد ها و وقایع عمیق و بزرگی در این
کتاب نهفته است.

داستان کتاب
داستان در مورد
حیوانات اهل
اسلام به ورزش و تندرستی و سلامت جسم سفارش نموده است. احادیثی در این باب در منابع شیعی و اهل سنت وارد شده است. در اینجا به نمونه هایی اشاره می شود. حضرت علی ـ علیه السلام ـ فرمودند: در بین مردم، آن کس از همه قوی تر است که تسلّطش بر (هوای نفس) خویش، بیشتر باشد.

ادامه مطلب

دستورالعمل های مرحله به مرحله برای ساخت حیوانات کاغذی اریگامی در سیستمهای اندروید . برای تهیه حیوانات کاغذی از این برنامه به کاغذ رنگی نیاز دارید. اما می توانید از کاغذ سفید ساده استفاده کنید. از اندازه کاغذهایی که مناسب شماست استفاده کنید. سعی کنید خم ها را به بهترین وجه ممکن انجام دهید. در صورت لزوم می توانید از چسب برای رفع فرم استفاده کنید. شما با این برنامه میتوانید تعداد بسیار زیاده حیوانات را به شکل اریگامی بسازیر.
حجم فایل : 9.

واقعیت این است که شغل اجتماعی از این جهت که زن یا مرد متصدی انجام آن است، تفاوتی ندارد. امّا نسبت به زنان و مردان محدودیت‌هایی وجود دارد. که برخی از این محدودیت‌ها اختصاص به زنان دارد.

ادامه مطلب
مدل سراتو شرکت کیا یک خودروی موفق و تحسین شده است که اکنون جدیدترین مدل های آن نیز با کابینی جدید ، طراحی خارجی به روزشده و با امکانات ایمنی بیشتر راهی بازار شده است . شرکت کیا با ارائه قیمت مناسب برای این خودرو، سراتو را از یک خودروی خوب به یک خودروی بهتر و محبوب تر از گذشته در نزد مشتریان تبدیل کرده است.
کیا سراتو خودرویی است که از سال ۲۰۰۳ تاکنون تولید شده‌است.این خودرو از نوع خودرو های موتور جلو - محور جلو  است.و در سه مدل سدان ، کوپه و هاچ
در انتخاب زن شیرده و دایه برای فرزندان دقت شود چراکه شیر مادر اثر می گذارد و باعث می شود که ویژگی ‌هاى مادر، صفات شخصیتی و خصوصیات اخلاقی او به کودک منتقل شود. به هر حال، نباید در خصوص تغذیه کودکان و رعایت برخی نکات که در روایات به آن اشاره شده است غفلت کرد.

ادامه مطلب
انس با قران در ماه مبارک رمضان توصیه شده است. مومن باید خیلی با نفس خودش از راه مدارا پیش برود. اگر به نفس خودش یکباره فشار بیاورد، این نفس پس می ‌زند و تمام داشته ‌های معنوی خودش را از دست می ‌دهد. در مسیر سیر و سلوک و قرب الهی، نیاز به مربی راه رفته آشنای با راه می ‌باشد.

ادامه مطلب
مجموعه تفریحی گاوازنگ (ائل داغی)
مجموعه تفریحی ائل داغی 
یکی از نقاط بسیار خوش آب و هوای زنجان،
منطقه ی تفریحی گردشگری ائل داغی می باشد. مجموعه تفریحی و کوهستانی ائل
داغی زنجان که به مجموعه تفریحی گاوازنگ و بام زنجان نیز شهرت دارد در
شمالی ترین نقطه شهر و در دامنه کوه گاوازنگ قرار گرفته است.
ادامه مطلب
قطعا نام آنتالیا ترکیه را زیاد شنیده اید، این شهر یکی از شهرهای مهم در صنعت گردشگری ترکیه به حساب می آید و در کنار شهرهایی مانند استانبول، کوش آداسی و کاپادوکیا توانسته گردشگری را در این کشور حسابی رونق دهد. آنتالیا شهری ساحلی و دیدنی برای گردشگران است تا با لذت بردن از تجهیزات رفاهی و تفریحی متعددی که در آن قرار اعطا کرد , سفری مهیج را تجربه کنند .
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم

ابطال ابدی برهان شر

قسمت اول

با سلام خدمت همراهان فرهیخته عزیز

به لطف خدا در این پست به برهان شر میپردازیم و ضمن اینکه
نشان خواهیم داد برهان شر هیچ تضادی با وجود خدا ندارد بلکه نشانه ای از وجود خداوند
میباشد .این برهان که بصورت گسترده توسط عموم استفاده میشود بسیار جنجالی
و از سوالات مهم هر شخص میباشد که آنرا بی پاسخ میدانند ولی ما در اینجا پاسخ جامع
و ساده ای خواهیم داد و مسئله را برای همیشه حل خواهیم کرد.

ادامه مط
ساخت افکت های انیمیشنی با Increditools Flash Fluid Effect
ساخت متن فلشی انیمیشن با AntsSoft SWF Text
نرم افزار تبدیل فرمت SWF به فرمت GIF توسط Magic SWF2GIF
نرم افزار طراحی و ساخت تصاویر متحرک GIF Atani
ساخت تصاویر متحرک با WonderBit Life Photo Maker Pro
انیمیشن های زیبا با نرم افزار GrafX Creative Studio
نرم افزار ساخت سریع و آسان انیمشن های فلش KoolMoves
نرم افزار تولید انیمیشن های متحرک Animated GIF Producer
نرم افزار ساخت چهره های متحرک و سخنگو CrazyTalk Animator PRO
نرم افزار متحرک سازی تصویر و ساخت انیمیشن DP Animation Maker
اگر در آغاز کسب و کار اینترنتی هستید و قصد دارید از سیستمهای کسب درآمد شروع کنید، باید توجه کنید که زیر مجموعه ی دیگران نشید. این کار باعث میشه که مبلغ کل درآمدتون به خودتون اختصاص داشته باشه. راهکارشم سادست: رو لینک هایی که دیگران میدن کلیک نکنید. اون لینکا در حقیقت لینک جذب زیر مجموعه ی اختصاصی اوناس. که معمولا به چنین آدرسایی ختم میشن:example.com/?ref=123456789بازم اگه سوالی بود در خدمتم.
اپ حقوق منتشر شد

همه منابع حقوق، قضاوت، وکالت، قانون و ... در دستان شما
مجموعه سوالات آزمون های کارشناسی ارشد سال های اخیر
مجموعه کامل سوالات آزمون های دکتری حقوق در گرایش های حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل، حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق عمومی، حقوق نفت و گاز به همراه سوالات فقه و مبانی حقوق اسلامی، زبان و استعداد تحصیلی دکتری به تفکیک درس
مجموعه آزمون های وکالت به تفکیک درس
مجموعه آزمون های قضاوت به تفکیک درس
مجموعه قانون اساسی کشور ها
مجموعه
تعداد مداحان و سطح کیفی مداحی بچه ها از زمان جنگ بالاتر رفته است. ما الان در بسیاری از شهر ها چندین مداح با کیفیت و خوش صدا داریم. حتی تعداد یادواره ها و هیئت ها زیاد شده است. در شهرستان ها هر مسجد یادواره شهدا دارد. به لطف خدا خیلی پتانسیل هیئت ها بالا رفته است.

ادامه مطلب
چشم و همچشمی ها روح دورهمی ها را گرفته و تنها یک جسد سرد از این مهمانی ها به جای مانده است. فقط به دنبال تجملات و ریخت و پاش هستیم. فقط می خواهیم با مهمانی ها خودمان را برتر و بهتر جلوه دهیم. ما زندگی می کنیم تا جلوی این و آن کم نیاوریم. الگوی ما در زندگی، عوض شده است گویا زندگی می کنیم تا دیگران ما را تمجید کنند.

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها